Odtahové speciályPožární technika Servisní souprava - ŠKODA Motorsport Záchranářský modul Golem a sanitní vozidlo RZP Nástavby pro stavební sektor Cateringová letištní vozidla Sklápěcí nástavby

Naše firma KOV Karoserie Velim s.r.o. je již více než 25 let zavedenou,
rodinnou firmou působící ve výrobě nástaveb na nákladní vozidla.

SALE Airport catering truck SALE
SALE
Nearly finished Airport hi-lift catering truck with special sale price. Insulated box body, side doors, fron and rear insulated roller shutter. Type of loading platform and accessories can by choosen by customer. Ambulift modification is possible.
 
Přenosový vůz - TV NOVA

Přenosové televizní vozy jsou pro KOV Velim zavedeným výrobkem. Pro TV Nova jsme postavily nástavbu v provedení RACK READY na podvozku Mercedes-Benz Atego.

Vnitřní vybavení bylo dodáno vč. kompletní monitorové stěny a instalace velkých technologických celků (kabelové bubny, klimatizační systém, záložní zdroje - UPS).

Rallye team Škoda Motorsport

KOV Velim dostala již poněkolikáte příležitost vyrobit speciální servisní nástabu pro rallye team Škoda motorsport. Skříňová nástavba je postavena na podvozku SCANIA S500.

Vnitřní vybavení zahrnuje speciální dílenskou vestavbu jejiž součástí jsou například: Posuvné svěráky, výsuvné zásuvky s nosnotí 150kg na kotouče, výsuvný box na 32ks kompeltních tlumičů a další. Spodní schány ukrývají předevší elektrocentrálu o výkovu 12kVA.
 


© KOV Karoserie Velim s.r.o. | Všechna práva vyhrazena